چگونه کد سایت به پژوهشگران و دانشجویان مشاوره و راهنمایی می نماید؟
جواب: بیشتر فعالیت کدسایت در حوزه برنامه نویسی و مشارکت در پیاده سازی ایده های دانشجویان و پژوهشگران عزیز است با این وجود این مجموعه علمی تمام تلاش خود را بکار می برد تا بتواند در راستای ارتقای دانشجویان عمل نماید. در ذیل تعدادی از زمینه های همکاری تیم برنامه نویسی با پژوهشگران عزیز خلاصه شده است:
۱- پیاده سازی و برنامه نویسی ایده های پژوهشگران و مشارکت در تحقیق آنها برای کسب نتایج بهتر
۲- انتخاب موضوعات جدید پژوهشی از جمله پیشنهاد پروپوزال کارشناسی ارشد و رساله دکتری
۳- پیشنهادی موضوعات جدید برای مقاله نویسی و پیاده سازی آن با زبانهای برنامه نویسی
۴- برنامه نویسی در زبانهای مختلف از جمله متلب، کودا، سی شارپ و غیره
۵- مشارکت و همکاری در نگارش پایان نامه یا رساله دکتری و ارایه ایده های جدید برای کمک به دانشجویان
۶- گردآوری منابع و معرفی منابع مفید به دانشجویان برای غنی نمودن پژوهش
۷- تجزیه و تحلیل آماری روش پیشنهادی و مقایسه با روش های فعلی
یک پروپوزال کارشناسی ارشد دارم  چگونه در نگارش و پیاده سازی کمک می نماید؟

جواب: در ابتدا نیاز است که نسخه ورد پروپوزال برای ما ارسال شود تا موضوع و قابلیت پیاده سازی آن توسط تیم برنامه نویسی ما مورد بررسی قرار گیرد و در صورت عملی بودن پایان نامه ما می توانیم در نگارش فصل به فصل و برنامه نویسی روش پیشنهادی به شما کمک نمایم. در این پروسه نیاز است که شیوه نگارش پایان نامه دانشگاه مربوطه نیز برای ما ارسال شود تا تایپیست های ما بخوبی بتواند پایان نامه شما را در قالب مورد قبول تایپ نمایند.

نحوه مقاله نویسی و مشارکت در استخراج مقاله کد سایت به چه صورتی است؟

جواب: به نگارش و تکمیل پایان نامه و ارسال آن به استاد راهنما و رفع ایراد و اصلاحات مورد نظر استاد راهنما و اعمال نظر استاد مشاور بر اساس غنای پایان نامه می توان یک تا چند مقاله پژوهشی نیز از آن استخراج نمود و استخراج مقالات به صورتی است بر اساس مفاهیم پایان نامه صورت می پذیرد.

خدماتی که در انجام و مشاوره پایان نامه ارایه می کنید چگونه است؟

جواب:مواردی که در  راستای همکاری به شما ارایه می­گردد به شرح ذیل است:

۱- همکاری و مشارکت در نوشتن، چکیده ، تکمیل و تایپ فصل مقدمه و بیان مسئله، ادبیات موضوعی، فصل مروری بر مطالعات انجام شده، فصل روش پیشنهادی، فصل ارزیابی و تحلیل یافته ها، فصل نتیجه گیری و پیشنهادات آتی ، ضمایم و پیوست (در صورت نیاز )، فهرست منابع. برای مشاهده یک نمونه پایان نامه مشارکت شده فیلم ذیل را مشاهده کنید:

۲- پیاده سازی و برنامه نویسی برای کسب نتایج مورد نظر و مقایسه با چند روش با استناد به نتایج مقالات مرتبط

۳- ارسال نرم افزارهای مورد نیاز برای دانشجو در جهت پایان نامه یا رساله

۴- گزارش مرحله ای به استاد راهنما که دو نمونه از گزارشات  سه ماهه اول و دوم و همچنین یک گزارش کلی در لینکهای ذیل قابل دانلود است:۵- تجزیه و تحلیل نتایج با نرم افزارهای آماری نظیر متلب که یک نمونه از آن در فیلم ذیل قابل مشاهده است:

۶- تهیه اسلاید دفاع به بهترین نحوه ممکن که یک نمونه از آن در فیلم ذیل نمایش داده شده است:

۷- تدریس فصل به فصل پایان نامه به صورت اختصاصی که یک نمونه آن در ذیل نشان داده شده است:

روال مشاوره و راهنمایی جهت انتخاب موضوع و  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر به چه صورتی است؟

جواب: نحوه فعالیت ما در سه حیطه مشاوره ای جهت انجام سمینار، پروپوزال و پایان نامه متمرکز است. در مورد پایان نامه به طور معمول دانشجو اطلاعاتی از گرایش استاد، خود و رشته تحصیلی ارایه می­نماید و بر این اساس ما موضوعاتی را به دانشجو پیشنهاد می دهیم. در این مرحله از دانشجو هزینه ای دریافت نمی شود. با ارسال موضوع + توضیحاتی مفید به دانشجو و ارسال آن به استاد از طریق دانشجو دو حالت وجود دارد:

الف) استاد با موضوع موافقت می نماید و  به دانشجو کمک می شود پروپوزال نوشته شود( زمان مشاوره و راهنمایی جهت انجام پروپوزال در حدود ۷ تا ۸ روز کاری است)، با ارسال پروپوزال به استاد احتمال اصلاحات وجود دارد که در ادامه با مشاوره و راهنمایی ایرادات پروپوزال را دانشجو رفع می نماید.

ب) استاد با موضوع موافقت نمی کند که موضوع جدیدی ارسال میشه و این مرحله چند بار تکرار میشه که استاد با یک موضوع موافقت نماید.

در مورد موضوعات انتخابی برای پایان نامه چند اصل زیر را در نظر می گیریم:

الف) هزینه انجام تحقیقات در راستای انجام پایان نامه نظیر پیاده سازی، هزینه های ترجمه، هزینه های تایپ، هزینه های مسافرت، هزینه های سخت افزاری که دانشجو نیاز دارد و غیره

ب)زمان انجام پژوهش در مورد پایان نامه نباید بیش از ۶ ماه باشد و موضوعات باید به گونه ای مشاوره شود که در مدت مورد نظر تحقیقات مرتبط با پایان نامه ارشد تمام شود.

ج) سختی موضوع در نظر گرفته می شود تا دانشجو نیاز به کلاس خصوصی نداشته باشد و با چندین جلسه آموزشی به راحتی دفاع نماید و مشاوره به صورت کلاس آموزش آنلاین یا فیلم آموزشی می باشد که اختصاصی برای دانشجویان مطالب مرتبط با انجام پایان نامه تدریس می شود.

د)در ایران داک بررسی می شوذ که تکراری نباشد.

هـ) سعی می شود تعداد مقالات مرتبط با موضوع نیز توسط ما در ژورنالهای معتبر بررسی شود تا دانشجود در تهیه پیشینه تحقیق با مشکل مواجه نشود.

مواردی که در راستای همکاری به شما ارایه می­گردد به شرح ذیل است :

۱) مشاوره و راهنمایی جهت نوشتن، چکیده ، تکمیل و تایپ فصل مقدمه و بیان مسئله، ادبیات موضوعی، فصل مروری بر مطالعات انجام شده و مقالات مرتبط با تحقیق، فصل روش پیشنهادی، فصل ارزیابی و تحلیل یافته ها، فصل نتیجه گیری و پیشنهادات آتی ، ضمایم و پیوست ( در صورت نیاز )

۲)مشاوره و راهنمایی در  پیاده سازی و برنامه نویسی برای کسب نتایج مورد نظر و مقایسه با چند روش با استناد به نتایج مقالات مرتبط

۳) ارسال نرم افزارهای مورد نیاز دانشجو

۴) مشاوره و راهنمایی  در تهیه گزارش مرحله ای به استاد

۵)  مشاوره و راهنمایی در جهت تجزیه و تحلیل نتایج با نرم افزارهای آماری

۶) ارسال فیلم های آموزشی مرتبط با موضوع و تهیه فیلمهای آموزشی اختصاصی ما در راستای پژوهش و انجام پایان نامه

۷) راهنمایی و توصیه ها جهت شبیه سازی جلسه دفاع از طریق فیلم

۸) توضیح و تدریس و راهنمایی فصل به فصل پایان نامه و پیاده سازی و کد ها به شکل فیلم و تدریس مدرس، طی چند جلسه انجام می­گرد و این چند جلسه کافی است. در صورت ایرادات و در خواست دانشجو توضیحات اضافی نیز ارسال می گردد.

در این قسمت برای دانشجویان کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش مهندسی نرم افزار، شبکه، معماری و فناوری اطلاعات و همچنین دانشجویان دکتری کامپیوتر مجموعه ای رایگان از پاورپوینت و اسلاید دفاع کارشناسی ارشد کامپیوتر، سمینار کارشناسی ارشد کامپیوتر برای دانلود قرار داده شده است.
کلمات کلیدی: دانلود رایگان اسلاید دفاع کارشناسی ارشد کامپیوتر، دانلود رایگان پاورپوینت دفاع کارشناسی ارشد کامپیوتر، دانلود رایگان اسلاید و  پاورپوینت پایان نامه ارشد

دانلود رایگان اسلاید و پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر نمونه سوم

دانلود رایگان اسلاید و پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر نمونه دوم

دانلود رایگان اسلاید و پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر نمونه اول

دانلود رایگان اسلاید و پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر نمونه ششم

دانلود رایگان اسلاید و پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر نمونه پنجم

دانلود رایگان اسلاید و پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر نمونه چهارم